Pierwsze logowanie do e-Dziennika

Opublikowano: 2020-06-03 21:37
Pierwsze logowanie:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej należy wpisać adres dziennika elektronicznego:
lub (wygodniejsza forma) można skorzystać z odnośnika do Dziennika UONET+ na stronie szkoły.
2. Po wejściu na stronę dziennika wyświetla się powitalna strona systemu.
Teraz należy:
1) Kliknąć przycisk Zaloguj się.
2) Kliknąć przycisk Załóż konto, a następnie wpisać adres e-mail, który podany został wychowawcy.
3) Zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.
4) Sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytać wiadomość i kliknąć w link podany w treści, aby nadać własne hasło.
5) Wprowadzić nowe hasło, którym będziecie się Państwo posługiwali, zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Ustaw nowe hasło.

Od tego momentu możecie się Państwo logować do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

(Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.)