Europejski Miesiąc Świadomości Dysleksji - warsztaty dla rodziców

Opublikowano: 2021-10-15 10:02

W ramach obchodów Europejskiego Miesiąca Świadomości Dysleksji (październik), Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy zaprasza rodziców dzieci mających trudności w czytaniu i pisaniu (szczególnie z klas 4-8 SP) oraz wszystkich zainteresowanych tematem na warsztaty „Uczeń z dysleksją w domu”. W czasie spotkania omówione zostaną takie zagadnienia jak: istota i etiologia dysleksji, charakterystyczne objawy i zakres diagnozy, metody wspomagania dziecka z dysleksją w domu oraz współpraca ze szkołą.

Spotkanie odbędzie się dnia 27 października 2021 r. w PPP2, sala nr 15 (I piętro) w godz. 16.30 – 18.30.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 22.10.2021 r. na adres: g.ledzinska@poradnia.bydgoszcz.pl

Obwiązuje limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: każdy uczestnik warsztatów zobowiązany jest do przestrzegania reżimu sanitarnego, który obowiązuje na terenie PPP2.

Grażyna Ledzińska, Magdalena Pielach