IV Olimpiada sportowa dla dzieci i młodzieży z klas integracyjnych pod hasłem „Przełam bariery”

Młodzi sportowcy z klas integracyjnych ze Szkoły Podstawowej nr 27 oraz Szkoły Podstawowej nr 65 rywalizowali w 3 konkurencjach sprawdzających ich szybkość na dystansie 60m, skoczność w skoku w dal oraz i siłę w rzucie piłeczką palantową.
Wykazali się oni olbrzymią determinacją i wolą walki, co wpłynęło na wysoki poziom zawodów. Zwycięzcom poszczególnych konkurencji wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy Radzie Rodziców SP 65 za możliwość zakupu nagród rzeczowych.
Organizatorami imprezy byli nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy: Beata Krzyżanowska, Jolanta Fiedorowicz, Aleksandra Zalewska, Magdalena Kania