Międzyszkolny konkurs terenowy "Potyczki z geocachingiem wzdłuż Kanału Bydgoskiego"

W sobotę 21.10 troje uczniów z klasy 8c wzięło udział w terenowych potyczkach wzdłuż Kanału Bydgoskiego, wodnym szlakiem z geocachingiem, aparatem i plecakiem. Forma ta miała charakter konkursu, w którym nasi uczniowie zdobyli II miejsce. Celem konkursu było rozpropagowanie wiedzy o Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O.
Adam, Filip i Wojtek wykazali się doskonałą wiedzą geograficzną oraz umiejętnością korzystania z odbiorników GPS, mapy, kompasu i innych przyborów terenowych.
Konkurs przebiegał w sympatycznej atmosferze i zakończył się wręczeniem dyplomów oraz nagród rzeczowych, a także słodkim poczęstunkiem.
Dzięki doskonałemu wynikowi naszych chłopców, jako szkoła zostaliśmy zaproszeni na przyszłoroczną, jubileuszową X edycję konkursu.
Naszym uczniom serdecznie gratulujemy doskonałego wyniku.
Marzena Kędzierska