Miejski Konkurs Plastyczny "Miniatury Bydgoskie"

Serdecznie zapraszamy uczniów kl. IV-VIII do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym "Miniatury Bydgoskie" pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy i TMMB.
Format pracy - maksymalnie A5 (210 x 148 mm – wielkość kartki zeszytu) - Tematyka: architektura i przyroda Bydgoszczy (zabytkowe kamienice, kościoły, uliczki, zaułki, pomniki, bulwary itp.
Techniki prac – malarstwo, rysunek ( w tym pastele), techniki graficzne, fotografia (wydruk na papierze), techniki mieszane.
Wszystkie prace muszą być wykonane na trwałym podłożu (gruby papier – m.in. blok techniczny, podobrazie malarskie, tektura, sklejka lub deska itp.)
Termin składania prac 25.11.2023
Miejsce: sala 215 w głównym budynku szkoły
Osoby odpowiedzialne M. Kwiatkowska i I. Nowak Iskra
Regulamin konkursu oraz zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie znajdują się w załączniku na stronie szkoły.