Rodzinny piknik klasy 3e

Dnia 18 czerwca odbyło się ostatnie integracyjne spotkanie uczniów klasy 3e wraz z rodzicami i wychowawcą. Miało to miejsce w Jagodowej Stajence. Po przywitaniu nas przez gospodarza obiektu, uczniowie wręczyli wychowawcy piękne, własnoręcznie wykonane laurki. Nie obyło się bez łez.
Następnie rozpoczął się czas wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, przejażdżki konno, wyścigi w rzędach i podchody. Podczas kiedy dzieci świetnie się bawiły, rodzice mogli zintegrować się przy wspólnym, suto zastawionym stole oraz ognisku. Na koniec pobytu dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w zawodach podwożenia taczką czy skoków przez balot słomy. Śmiechu było co niemiara. Wszyscy świetnie się bawili.
Wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci każdego z uczestników i wpłynie na integrację zarówno dzieci jak i rodziców.
Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebook.
Magdalena Waligórska