WARSZTATY DLA RODZICÓW UCZNIA ZDOLNEGO

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne warsztaty skierowane do rodziców ucznia zdolnego z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” pn.: “Zarządzanie stresem - pomoc rodzicom w radzeniu sobie ze stresem, jaki może towarzyszyć wychowywaniu zdolnych dzieci i równoważeniu życia rodzinnego.”

Spotkanie odbędzie się  2 grudnia 2023 r. (sobota) o godz. 10:00- 11.30 w sali konferencyjnej Pałacu Młodzieży (s.115).

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców w procesie wychowawczym.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Przemysław Gotowiec (psycholog z doświadczeniem akademickim - WSB Merito i WSG w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych dla młodzieży, treningów funkcji poznawczych dla uczestników Dziennych Domów Pobytu oraz szkoleń psychologicznych dla firm i urzędów).

Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,

- mail.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszeń należy dokonywać do 30 listopada 2023r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak: e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.