Warsztaty dla zdolnych uczniów klas IV-VI

Zapraszamy na warsztaty wsparcia psychologicznego „Poradnia Rozwoju Zdolności” dla zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI).
Spotkanie zatytułowane „Trening twórczości” odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. (środa) o godz. 10:00-12.00 w sali 115 bydgoskiego Pałacu Młodzieży. Celem warsztatów jest rozwijanie i pobudzanie specyficznych zdolności poznawczych, zwłaszcza: zdolności do abstrahowania, tworzenia skojarzeń, myślenia metaforycznego, a także transformacji, elastyczności i giętkości myślenia. Do osiągnięcia tego celu wykorzystywane będą specjalnie przygotowane zadania i techniki.
Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”. Prowadzące: panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Magdalena Pielach.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej szkoły można zapisać maksymalnie 5-8 najzdolniejszych uczniów. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować do 12.04.2024r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak, mail: malgorzata.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.