Warsztaty „Matematyka z pasją”

Pałac Młodzieży przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne warsztaty pn.: „Matematyka z pasją”, realizowane w ramach programu "Zdolni znad Brdy" Grantu „Rozwoju Zdolności” w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Warsztaty skierowane są do zdolnych uczniów z klas VI i VII szkół podstawowychktórych pasją jest matematyka.

Termin i miejsce zajęć: 12.04 - 20.12.2023 (środa godz. 16.30-18.00, sala 214), Pałac Młodzieży w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 27.
Prowadząca: mgr Elżbieta Wilińska.

Głównym celem jest przygotowanie do udziału w roku szkolnym 2023/24 w konkursie Liga Zadaniowa dla klasy 7 oraz konkursu kuratoryjnego. Przygotowanie rozpoczynamy od wprowadzenia w świat matematyki w poszerzonym zakresie, by od września rozpocząć pracę z zadaniami dedykowanymi kolejnym spotkaniom/etapom tych konkursów. Zajęcia będą składały się w większości z dwóch części: wprowadzenie teoretyczne oraz omówienie zadań. Stawiamy na naszych zajęciach na dużą aktywność uczestników i systematyczną pracę nad własnym rozwojem.

Zgłoszenia należy składać do 11.04.2023. w sekretariacie Pałacu Młodzieży (p. 112) lub drogą mailową na adres info@palac.bydgoszcz.pl (skan formularza zgłoszeniowego wraz z podpisami rodziców/opiekunów i rekomendacją nauczyciela).  Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje rekomendacja nauczyciela oraz kolejność zgłoszenia.

W załączeniu formularz zgłoszenia ucznia.

Szczegółowe informacje na stronie „Zdolnych znad Brdy”