Warsztaty "Projektuj i wydrukuj w 3D"

Pałac Młodzieży informuje o wolnych miejscach na  warsztaty w ramach Programu "Zdolni znad Brdy"  pn.:“Projektuj i wydrukuj w 3D”dla uczniów szkół podstawowych (7 i 8 klasa)Prowadzący: dr inż. Paweł Maćkowiak, mgr inż. Dominika Płaczek , Miejsce: sala 305 (budynek D, Kampus Politechniki Bydgoskiej im. J. i J. Śniadeckich, Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz). Zajęcia w każdy wtorek i czwartek godz. 16.00-19.00. Serdecznie zapraszamy do składania zgłoszeń w sekretariacie Pałacu Młodzieży (p. 112) lub drogą mailową na adres info@palac.bydgoszcz.pl (skan formularza zgłoszeniowego wraz z podpisami rodziców/opiekunów i rekomendacją nauczyciela). Ze względu na charakter warsztatów liczba miejsc jest ograniczona. Grupa może liczyć tylko 15 osób. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu harmonogram warsztatów i formularz zgłoszenia ucznia.