Warsztaty wsparcia psychologicznego "Trening antystresowy"

Warsztaty wsparcia psychologicznego "Trening antystresowy" dla uczniów zdolnych z klas VII i VIII "Zdolni znad Brdy”

Zapraszamy na spotkanie zatytułowane "Trening antystresowy" organizowane w ramach "Poradni Rozwoju Zdolności”.
Warsztaty wsparcia psychologicznego skierowane są do uczniów zdolnych z klas VII i VIII szkół podstawowych i odbędą się 12 stycznia 2024 r. (piątek) w godzinach 9:30-12:00 w sali konferencyjnej 115 Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę na temat stresu, rozwinięte zostaną ich umiejętności rozpoznawania charakterystycznych objawów stresu, a także dowiedzą się o długotrwałych skutkach jego działania. Warsztaty obejmą prezentację skutecznych technik radzenia sobie ze stresem, a uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego ćwiczenia umiejętności relaksacji i odprężania. Dzięki zdobytej wiedzy, będą lepiej przygotowani do radzenia sobie ze stresem w trudnych momentach życia.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je panie psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy: Sonia Szczurek i Magdalena Borowska. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy kierować do 10 stycznia 2024 r. do koordynatora programu "Zdolni znad Brdy" – Małgorzaty Maćkowiak, poprzez adres e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod numer 52 321 00 81 wew. 310.